HC-49/U-S15000000AAIB
MFR.Part #
HC-49/U-S15000000AAIB
JLCPCB Part #
C6569810
Description
-10℃~+60℃ 15MHz 16pF 50Ω ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS