1WF02-325006-00002
Extended
Manufacturer
CHIN-BAN
MFR.Part #
1WF02-325006-00002
JLCPCB Part #
C7432925
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1A 1mm 2 2x3P 3 5.65mm 50V 6.7mm 6P 6mm Copper alloy Gold PA Surface Mount, Right Angle UL94V-0 White SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS