CL1210JN1R1P
MFR.Part #
CL1210JN1R1P
JLCPCB Part #
C49254348
Description
-55℃~+70℃ 1.1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS