CL0805FN180KPS
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL0805FN180KPS
JLCPCB Part #
C49254230
Package
0805
Description
-55℃~+70℃ 125mW 150V 180kΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS