CL1210FN1R6P
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL1210FN1R6P
JLCPCB Part #
C48392084
Package
1210
Description
-55℃~+70℃ 1.6Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS