CL0603JN3K3P
MFR.Part #
CL0603JN3K3P
JLCPCB Part #
C50397062
Description
-55℃~+70℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thick Film Resistor 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS