CL1812FN10RB
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL1812FN10RB
JLCPCB Part #
C48392246
Package
1812
Description
-55℃~+70℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS