CL2512JN110RB
Extended
Manufacturer
CHANGLONG
MFR.Part #
CL2512JN110RB
JLCPCB Part #
C49254385
Package
2512
Description
-55℃~+70℃ 110Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS