CEP35P10
MFR.Part #
CEP35P10
JLCPCB Part #
C154257
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 125W 2.59nF 320pF 32A 3V 45pF 75nC@10V 92mΩ@4.5V P-Channel TO-220 MOSFETs ROHS