CEU25N02
Extended
Manufacturer
CET(Chino-Excel Tech)
MFR.Part #
CEU25N02
JLCPCB Part #
C180873
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
1 N-channel 1V 20V 23mΩ@4.5V 25A 25W TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS