CEP10N65
Extended
Manufacturer
CET(Chino-Excel Tech)
MFR.Part #
CEP10N65
JLCPCB Part #
C180869
Package
TO-220
Description
1 N-channel 10A 200W 4V 650V 850mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS