CEP16N10
MFR.Part #
CEP16N10
JLCPCB Part #
C154173
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 105pF 120mΩ@10V 15.2A 16nC@10V 25pF 4V 540pF 60W N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS