CED20P10
Extended
Manufacturer
CET(Chino-Excel Tech)
MFR.Part #
CED20P10
JLCPCB Part #
C154235
Package
TO-251(IPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 1.26nF 100V 130mΩ@10V 16A 210pF 39nC@10V 40pF 4V 75W P-Channel TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS