CEP12P10
Extended
Manufacturer
CET(Chino-Excel Tech)
MFR.Part #
CEP12P10
JLCPCB Part #
C154200
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 11A 140pF 20nC@10V 315mΩ@10V 45pF 4V 625pF 75W P-Channel TO-220 MOSFETs ROHS