ACMC4532S-701-2P-T
Extended
Manufacturer
CENKER
MFR.Part #
ACMC4532S-701-2P-T
JLCPCB Part #
C19268465
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-55℃~+150℃ 100mΩ 10MΩ 125V 1A 2 50V 50V 700Ω@100MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS