MOF3WS-47Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
MOF3WS-47Ω±5% T
JLCPCB Part #
C121800
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+235℃ 350V 3W 47Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS