RI40-1/4W-3.6MΩ±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
RI40-1/4W-3.6MΩ±5% T
JLCPCB Part #
C122185
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ 500V ±250ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS