MOF2WS-100Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
MOF2WS-100Ω±5% T
JLCPCB Part #
C725803
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+235℃ 100Ω 2W 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS