MF1/4W-12KΩ±1% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
MF1/4W-12KΩ±1% T
JLCPCB Part #
C119349
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS