RI40-1/4W-3.6MΩ ±1% T
MFR.Part #
RI40-1/4W-3.6MΩ ±1% T
JLCPCB Part #
C136547
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500V ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS