CR-L5W-150Ω 5% P
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
CR-L5W-150Ω 5% P
JLCPCB Part #
C334292
Package
Plugin,D9.5xL22mm
Description
-55℃~+250℃ 150Ω 5W 750V Cement Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS