RI40-1W-150KΩ±5% T
MFR.Part #
RI40-1W-150KΩ±5% T
JLCPCB Part #
C122215
Package
Plugin,D4xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1kV ±250ppm/℃ ±5% 插件,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS