CR-L5W5.1KΩ 5% P
MFR.Part #
CR-L5W5.1KΩ 5% P
JLCPCB Part #
C216409
Description
-55℃~+250℃ 5.1kΩ 750V Cement Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS