CF1/4W-560Ω±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
CF1/4W-560Ω±5% T
JLCPCB Part #
C120049
Description
-55℃~+155℃ 250V 250mW 560Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS