RI40-1/4W-100KΩ ±1% T
MFR.Part #
RI40-1/4W-100KΩ ±1% T
JLCPCB Part #
C136541
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW 500V ±1% ±250ppm/℃ 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS