CF1/4W-51KΩ±5% T
Extended
Manufacturer
CCO(Chian Chia Elec)
MFR.Part #
CF1/4W-51KΩ±5% T
JLCPCB Part #
C120096
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250V 250mW 51kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS