BZX84C2V4
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZX84C2V4
JLCPCB Part #
C51315304
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 2.2V~2.6V 2.4V 350mW 50uA@1V SOT-23 Zener Diodes ROHS