RB501V-40
Extended
- Manufacturer
- CBI
- MFR.Part #
- RB501V-40
- JLCPCB Part #
- C5362073
- Package
- SOD-323
- Description
- 1 Independent 100mA 1A 30uA@10V 40V 550mV@100mA SOD-323 Schottky Diodes ROHS