BZX584B3V3
Extended
Manufacturer
CBI
MFR.Part #
BZX584B3V3
JLCPCB Part #
C51315204
Description
1 Independent 150mW 3.23V~3.37V 3.3V 5uA@1V 600Ω 95Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS