MXB1.5-6PWT-WK
MFR.Part #
MXB1.5-6PWT-WK
JLCPCB Part #
C53059448
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 10.3mm 125V 1A 1x6P 4.45mm 5mm 6 6P Brass LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS