CAX-AFC30-10XCB-H1.5
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
CAX-AFC30-10XCB-H1.5
JLCPCB Part #
C49274088
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 1.5mm 10P 50V Bottom Contact Copper alloy Hinged Lid Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS