CAX-0.8-2PLT
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
CAX-0.8-2PLT
JLCPCB Part #
C52209783
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+105℃ 0.8mm 1 1.75mm 1x2P 2 2P 3.32mm 3.9mm 500mA 50V Phosphor Bronze Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=0.8mm Wire To Board Connector ROHS