1.25T-12P-LT
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
1.25T-12P-LT
JLCPCB Part #
C722623
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 125V 12P 1A 1x12P 3mm 5.1mm Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS