1.25T-16PWB
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
1.25T-16PWB
JLCPCB Part #
C722631
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 16 16P 1x16P 24.9mm 3.5mm 500mA 50V Beige Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS