1.25T-12PWB
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
1.25T-12PWB
JLCPCB Part #
C722624
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 12P 1x12P 3.5mm 500mA 50V Beige LCP Phosphor Bronze Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS