1.25T-12AW
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
1.25T-12AW
JLCPCB Part #
C722622
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 125V 12P 16.85mm 1A 1x12P 3.2mm 4.8mm Beige Brass Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS