MSQ30P40D
Extended
Manufacturer
Bruckewell
MFR.Part #
MSQ30P40D
JLCPCB Part #
C22374932
Package
SOP-8
Description
-55℃~+150℃ 1.22nF 11.4nC@4.5V 142pF 173pF 2 P-Channel 2.2W 2.5V 30V 40mΩ@4.5V 6A P-Channel SOP-8 MOSFETs ROHS