ACSL-6210-50RE
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
ACSL-6210-50RE
JLCPCB Part #
C6795963
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+100℃ 1.52V 100ns 100ns 10kV/us 15Mbps 15mA 2 2.5kV 27mW 3V~5.5V 50mA 5V 7mA DC SOIC-8 Logic Output Optoisolators ROHS