ACPL-217-50BE
Extended
Manufacturer
Broadcom Limited
MFR.Part #
ACPL-217-50BE
JLCPCB Part #
C182139
Package
SOP-4-1.27mm
Description
-55℃~+110℃ 1 1.2V 200mW 2us 3.75kV 3us 400mV@8mA,2.4mA 50% 50mA 50mA 600% 6V 80V DC Phototransistor SOP-4-1.27mm Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators ROHS