15KPA51A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA51A/B
JLCPCB Part #
C522185
Description
-55℃~+150℃ 15kW@10/1000us 182.1A 2uA 51V 57V 82.9V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS