SMCJ20CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ20CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C473861
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS