SMBJ250CA-AT/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ250CA-AT/TR13
JLCPCB Part #
C776945
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 1uA 250V 279V 405V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS