SMCJ14A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMCJ14A/TR13
JLCPCB Part #
C310012
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.7A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS