SMBJ20CA
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ20CA
JLCPCB Part #
C78414
Package
SMB(DO-214AA)
Description
18.6A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS