SMD1812B150TF/16
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMD1812B150TF/16
JLCPCB Part #
C269139
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.8mm 100A 120mΩ 16V 2.8A 3.41mm 4.73mm 40mΩ 500ms 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS