SMBJ160A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ160A/TR13
JLCPCB Part #
C309937
Package
SMB(DO-214AA)
Description
160V 178V 1uA 2.3A 259V 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS