301KD20J
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
301KD20J
JLCPCB Part #
C522427
Package
Plugin
Description
1.3nF@1kHz 10kA 190V 210J 250V 300V 500V 插件 Varistors ROHS