SMAJ58A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ58A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523248
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.3A 400W@10/1000us 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS