SMDJ110A/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMDJ110A/TR7
JLCPCB Part #
C523451
Package
SMC(DO-214AB)
Description
110V 122V 16.9A 177V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS