SMAJ18CA-HP6/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ18CA-HP6/TR13
JLCPCB Part #
C523218
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 18V 1uA 20.6A 20V 29.2V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS